• Mobilita v Portugalsku z pohľadu našich deviatakov

• Odchod sme mali v stredu 21.2.2024. O 15:00 nám išiel autobus na Viedenské letisko z ktoré ho sme mali let lietadlom  RYANAIR  o 18:40 na letisko v Portugalsku, Porto. Tam sme čakali na autobus, ktorý odchádzal o 23:00 a odviezol nás na zástavku v Guimaraes 3 minúty od nášho hotelu Ibis, kde sme boli ubytovaní.

• Rekonštrukcia herne ŠKD

• Počas vianočných sviatkov sa na našej škole úplne neoddychovalo. Premenou prechádzala herňa ŠKD, ktorá dostala „novú tvár“ v podobe vymenenej podlahy, vymaľovaných stien a predovšetkým nového nábytku. Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať vedeniu školy za spríjemnenie a skrášlenie prostredia a skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu detí počas školského roka.
            Ďakujeme.

• 4. B v BIBIANE

• Dňa 28.2. 2024 navštívili deti interaktívnu výstavu Laboratórium farieb a výstavu plnú hier a úloh Nebojím sa strachu, ktorej sprievodcom boli hrdinovia a hrdinky zo 130 kníh z 35 krajín celého sveta.

• Štartujeme projekt Skutočne zdravá škola

• V spolupráci so Starým Mestom – Bratislava a Nadačným fondom Kaufland pri Nadácii Centra pre filantropiu sa ZŠ Mudroňova zapája do zaujímavého projektu – Ukážková škola od Skutočne zdravá škola o.z., ktorý podporuje zdravé stravovanie v staromestských základných a materských školách a bude trvať 2 roky.

• Rebríček škôl podľa hodnotenia INEKO

• INEKO (Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy) aktualizoval rebríček základných a stredných škôl. Vďaka úžasnej práci pedagógov, motivácii žiakov a záujmu rodičov sa naša škola na základe výsledkov žiakov umiestnila na 5. mieste v hodnotení škôl v rámci celého Slovenska.

Rebríček škôl