• Slávnostné vyhodnotenie školského roka

• Posledný deň pred letnými  prázdninami sa už tradične konalo slávnostné vyhodnotenie školského roka. Na vyhodnotení boli ocenení žiaci, ktorí dosahujú výborné študijné výsledky, sú úspešní v školských, okresných a krajských kolách predmetových olympiád a športový súťaží, podieľajú sa na ekoprojektoch, ale aj žiaci, ktorí šíria dobré meno školy  a sú úspešní v mimoškolských aktivitách, najmä v športe.

• Veľké ďakujem!

• Predajom levanduľových mudrokeksov a bylinkových mudročajíkov sme vyzbierali 153€. Týmto jednorazovým darom zažneme svetielko nádeje ťažko chorým deťom.
            Ďakujeme pekne všetkým, ktorí našu akciu podporili.

• Splav Malého Dunaja

• V pondelok 27.6. sa 18 detí zo 7.A s doprovodom 4 rodičov a skúseného vodáckeho inštruktora Paliho, vybralo splavovať Malý Dunaj.
            Žiaci v 31-stupňovej horúčave ukázali vytrvalosť a odvahu a zdolali 20-kilometrový úsek Malého Dunaja na trase Tomášov - Jelka bez ujmy na zdraví len s 3 stratenými topánkami!

• Hudobná akadémia Slovenskej filharmónie

• V máji a júni sa druhý stupeň našej školy zúčastnil Hudobnej akadémie v Slovenskej filharmónii. Na májovom koncerte si žiaci vypočuli rozprávkovú suitu o Radúzovi a Mahuliene od Jozefa Suka, druhý koncert nás previedol vývojom tancov od sarabandy až po tango.