• Urob pokus a natoč to

• 06.07.2023 12:29
        • V rámci zlepšenia známky v VII.A a VII.B triede mohli žiaci doma urobiť pokus, nafotiť ho alebo natočiť video. Väčšinou to boli pokusy s chemickými látkami z domácnosti. Mnohým sa to veľmi pekne podarilo .Posúďte sami.

• Návšteva žiakov z Kelkheim, Nemecko

• 03.07.2023 10:18
        • Po októbrovej mobilite našich žiakov v škole v nemeckom Kelkheim sme mali možnosť privítať 12 nemeckých detí vo veku 14-15 rokov v našej škole. Ubytovaní boli v rodinách našich slovenských detí, ktoré sa im venovali a sprevádzali ich nielen v škole, ale sa im venovali aj popoludní a cez víkend.

• Šachové figúrky

• 29.06.2023 09:50
        • Na hodine techniky sme s chlapcami so 7.B sme vyrábali šachové figúrky. Pracovali sme s hobby betónom a neskôr aj s farbami. Pri práci chlapci prepojili svoje vedomosti z matematiky, chémie, fyziky ale aj občianskej náuky s praxou.