• Šachové figúrky

• Na hodine techniky sme s chlapcami so 7.B sme vyrábali šachové figúrky. Pracovali sme s hobby betónom a neskôr aj s farbami. Pri práci chlapci prepojili svoje vedomosti z matematiky, chémie, fyziky ale aj občianskej náuky s praxou.

• Superfinále v plaveckom trojboji

• Keďže sme vyhrali Krajské kolo v plaveckom 3 - boji /plávanie,štafeta,vodné pólo/, postúpili sme na celoslovenské SUPERfinále, ktoré sa konalo 13.-14.6. v Šamoríne v x-bionic aquatic sphere. Súťaží sa zúčastnila najlepšia škola z každého kraja, a Bratislavský kraj reprezentovali žiaci z našej školy.

• Škola v prírode v Starej Lesnej

• Na konci júna sme sa my, žiaci 5.A a 5.B triedy, zúčastnili školy v prírode v Starej Lesnej vo Vysokých Tatrách. Vďaka krásnemu počasiu sme mohli stráviť veľa času turistikou, výletmi a hrami v prírode.

• Scones

• Spolu so žiakmi z 8.B sme posledné hodiny angličtiny využili na pečenie tradičných britských SCONES. Žiaci tak mohli ochutnať typické sladké pečivo, ktoré si ľudia v Británii vychutnávajú spolu s dobrým čajom alebo kávou.
            Mgr. Viktória Ďurčáková

• Exkurzia v Prezidentskom paláci

• Žiaci 3.A navštívili sídlo hlavy štátu. Palác poznáme aj pod názvom Grasalkovičov palác. Do paláca sme vstúpili hlavnou bránou cez nádvorie s čestnou strážou.  Prezreli sme si hlavnú sálu, ktorá má pôvodnú pozlátenú šťukovú výzdobu. V minulosti slúžila ako koncertná miestnosť a dnes je miestom oficiálnych prijatí a podpisov dôležitých zmlúv. K cenným priestorom patrí kaplnka sv. Barbory. Palác dal postaviť gróf Anton Grasalkovič (Grassalkovich). V tom období slúžil ako letné sídlo.

• 2.B na výlete

• V piatok 9.6.sme na výlete navštívili Malkia park,  vojenské múzeum a prešli sme sa medzi pretekárskymi autami na Slovakia ringu.

• Výmenná burza hračiek a drobností v ŠKD

• V areáli školy si deti vo štvrtok na MDD rozložili deky a podložky, na ktoré si vystavili svoj tovar. Prebiehal tu čulý výmenný obchod a bolo počuť detský džavot, to sa žiaci trénovali vo svojich obchodných zručnostiach. Na osvieženie dostali k Dňu detí melónové nanuky.