• Mobilita našich šiestakov v španielskom El Campello

• V rámci projektu Erasmus+ a členstva v konzorciu s IH Bratislava mali naši šiestaci možnosť vycestovať do oblasti Alicante, mestečka El Campello. Počas štyroch veľmi intenzívne prežitých dní zažili a skúsili stredomorské počasie, kuchyňu a kultúru.
        • Výlet do Abelandu

• Dňa 16.5. sa triedy 1.B, 2.B, 2.C, a 4.C zúčastnili koncoročného výletu v Abelande v historickej vidieckej dedine.
        • Výrobky z dreva, 4.B

• Na hodine pracovného vyučovania sa žiaci pustili do výroby rôznych vecí, kde použili ako materiál drevo. Myslím, že svoju prácu urobili skvele a zaslúžia si pochvalu.

• Číslo π

• V VIII.B triede sme mali súťaž, kto sa naučí naspamäť Ludolfovo číslo π na najviac desatinných miest za dva týždne.
        • Fablab

• V pondelok 16.5. 2022 žiaci 5.C s rámci exkurzie z INFORMATIKY a TECHNIKY navštívili univerzitný vedecky park FABLAB.

• Krajské kolo v plávaní

• Dňa 9.5.2022 sa  naši žiaci  1.stupňa zúčastnili Plaveckej súťaže základných škôl. Súťažilo sa v jednotlivcoch aj v štafetách 25 metrov voľným spôsobom.

• Geografická olympiáda

• V tomto školskom roku nás po úspešnom absolvovaní školského kola reprezentovali na okresnom kole Geografickej olympiády žiaci 2. stupňa Natália Lietavová 5.B, Karolína Kačurová 5.A, Gregor Piško 5.A, Michal Čech 6.B, Tomáš Vranka 6.B, Martin Dúžek 7. B, Samuel Neštický 9.A, Ivana Kollárová 8.B a Katarína Pospechová 8.B.