• Vianočná zbierka pre seniorov 2022

• Milí rodičia,

ZŠ Mudroňova a Školský klub detí organizuje aj tento rok Vianočnú charitatívnu zbierku pre seniorov. Potešíme sa, ak sa s deťmi zapojíte a naplníte vianočnú krabičku darčekmi pre ľudí, ktorí nebudú cez Vianoce so svojimi rodinami.

• Technická olympiáda

• 24. novembra 2022 sa uskutočnilo okresné kolo  Technickej olympiády. Školu reprezentovali v kategórii A (súťaž dvojíc žiakov 8. a 9. ročníka)  Jakub Hrúzik a Martin Ďurči z 8.A a v kategórii B (súťaž jednotlivcov pre žiakov 5. – 7. ročníka) Leo Fernandez zo 7.A.

• Okresné kolo vo florbale žiakov

• V dňoch 16.11. a 23.11. 2022sa uskutočnilo okresné kolo vo florbale žiakov. Našu školu reprezentovali Martin Marko, Adam Královič, Marek Valo, Dami Danko, Max Barán, Alex Hupka, Jakub Kerestúr, Martin Pláteník a Samuel Vician.

• Zdravý olovrant

• Tretí novembrový utorok patril na našej škole Zdravému olovrantu. Deti v spolupráci s rodičmi pripravili rôzne jedlá, ktoré mohli ochutnať aj žiaci z iných tried. Stoly boli zaplnené sladkými aj slanými dobrotami.

• Lampiónový sprievod

• Lampiónový sprievod - pochody so svietiacimi lampiónmi v rukách si pamätajú najmä tí starší. Tento rok sa tešíme, že nám už nič nebránilo a mohli sme zrealizovať toto podujatie so super atmosférou, kde nám aj počasie prialo.

• Naše halloweenské výtvory

• Dievčatá zo VII.B triedy na hodine techniky spravili halloweenskú výzdobu a občerstvenie. Ninka Martincová namaľovala tekvičku a obrázok, s ktorým sa aj zúčastnila súťaže na internete a vyhrala 2. miesto.

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že dňa 18.11.2022 (piatok) bude z prevádzkových a organizačných dôvodov udelené riaditeľské voľno.

Richard Savčinský