• Exkurzia v NR SR

• Dňa 28.02.2024 sa žiaci ôsmeho ročníka (8.A a 8.B) zúčastnili exkurzie v NR SR, ďakujeme našej pani sprievodkyni a pánovi sprievodcovi za výborný výklad a prehliadku priestorov, v ktorých sa rozhoduje o fungovaní našej krajiny.

• Školské maratónske hry

• V rámci podujatia ČSOB Bratislava maratón  sa uskutočnili Školské maratónske hry, ktoré sú určené pre žiakov a žiačky  primárneho vzdelávania.

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že dňa 12.3.2024 (utorok) bude v čase od 9.00 hod. do 13.00 hod. dočasne prerušený prívod vody do školy z verejného vodovodu. Z tohto dôvodu je žiakom udelené riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov.

S pozdravom, vedenie školy

• Srdiečková pošta v ŠKD

• K Valentínovi neodmysliteľne patrí valentínska pošta. Týždeň pred Valentínom deti zo 4.C opäť pripravili Srdiečkovú poštu. Valentínky - vystrihnuté srdiečka - deti rozniesli pani vychovávateľkám a deťom do ŠKD. Prvé valentínky si ľudia začali posielať už v 15. storočí, takže v tejto tradícii sme pokračovali aj u nás.

• Hviezdoslavov Kubín, školské kolo

• V stredu 14.februára sa na prvom stupni konala recitačná súťaž Hviezdoslavov Kubín. Porota si vypočula veľa zaujímavých prednesov poézie a prózy a pri vyhodnotení to nemala jednoduché.