• Mesto pre deti - online stretnutie

• Vážení rodičia,

venujte prosím pozornosť informáciám, ktoré Vám boli v mene MIB a Magistrátu hl.mesta SR Bratislavy zaslané prostredníctvom edupage, rovnako tak všetky informácie obdržali aj vaše deti v papierovej forme. Avizované zmeny dopravného režimu by sme vám radi predstavili aj na online stretnutí, na ktorom bude samozrejme priestor aj na vaše doplňujúce otázky.

• Vianočné dielničky

• Vážení rodičia, milé deti,
            pozývame vás na Vianočné dielničky, ktoré sa uskutočnia 2. decembra v čase od 9:00 h do 13:00 h. v budove školy na 1. a 2. poschodí.

• Pasovačka prvákov

• V piatok 24.novembra sa na našej škole diali veľké veci! Pasovali sme našich šikovných prváčikov. Tí nervózne stepovali pred veľkou telocvičňou a čakali, čo sa bude diať. Keď postupne vstupovali do krásne vyzdobenej telocvične, oči plné radosti nasmerovali k svojim rodičom a starým rodičom, ktorí ich už netrpezlivo čakali usadení.

• Žiaci našej školy vyhrali!

• Víťazi školského kola Technickej olympiády v kategórii A a v kategórii B sa dňa 23.11.23 zúčastnili okresného kola TO v priestoroch Strednej odbornej školy technickej na Vranovskej ul. v Bratislave.

• Kreatívne dielničky v Lab.cafe

• Počas pondelka 20.11. 2023 sa žiaci 7.B triedy zúčastnili komentovanej prehliadky kreatívnej dielne, ktorej súčasťou bola aj príležitosť spoznať inšpiratívny svet 3D tlače.

• Exkurzia 3 v 1

• Dňa 13.11. 2023 sa žiaci 9.A a 9.B zúčastnili exkurzie na Strednej odbornej škole technickej na Vranovskej ulici v Petržalke. Okrem toho, že exkurzia bola zameraná na obrábanie technických materiálov a na nové technológie a spôsoby obrábania, zavítali aj do ďalších dielní - zlatníckej a puškárskej.