• Vianočná besiedka v 7.B

• Dňa 19.12 sme si v triede zorganizovali vianočnú besiedku. Dohodli sme sa na programe aj na občerstvení.Každý priniesol darček do vianočnej tomboly. Mišino a Miško si pripravili úžasný vianočný kvíz, z ktorého sme sa dozvedeli veľa nových informácií.Tomáško nám zahral na husliach a Filipko na gitare. Kristínka zaspievala pieseň od Ivety Bartošovej :Tri oriešky pre popolušku.

• Vianočný les

• Chceme sa poďakovať všetkým rodičom,žiakom,rodinným príslušníkom a priaznivcom Mudroňky, že sme opäť dali nášmu stromčeku na Primaciálnom námestí najviac lajkov. V nedeľu 18.12. prebrali deti cenu pre víťaza a v našom fotoalbume vám prinášame pohľad na "cestu" k víťazstvu. Osobitné poďakovanie patrí všetkým p.vychovávateľkám, ktoré s deťmi "vyrobili" krásne ozdoby.
            Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEMEEEEEE!!!!!!!

• Vianočné pečenie

• V predvianočnom čase si dievčatá na hodine techniky vyskúšali pečenie vianočných koláčikov. 9.B upiekla výborné brownies s vanilkovým extraktom, 8.B napiekla medovníčky a vianočné špeciálne sušienky.
        • Bavme deti športom

• V piatok 16.12.2022 sa v športovej hale Elán na Pasienkoch uskutočnili atletické preteky pre pozvané školy z mestských častí Bratislavy a okresov Bratislavského samosprávneho kraja Bavíme deti športom. Na podujatí sa zúčastnilo 19 družstiev. Vo viacboji (skoky, hody, prekážkový beh, šprint) sme obsadili krásne 3.miesto. V štafete 6x100m sme nenašli premožiteľov a stali sme sa absolútnymi víťazmi.

• 2.B v Horárni

• Zimný, predvianočný čas sme si v stredu 14.12. spríjemnili horúcou čokoládou a teplým čajom
            v Horskom parku v Horárni.
        • Šaliansky Maťko

• Dňa 19.12.2022 sa uskutočnilo školského kolo súťaže v recitácii povestí  Šaliansky Maťko. Ďakujeme našim žiakom, že napriek mnohým povinnostiam sa prihlásili do tejto súťaže a my sme mali vďaka ich recitáciám krásny umelecký zážitok.

• Vianočné pečenie v 8.A

• Žiačky 8.A. triedy na hodine Techniky piekli vianočné koláče v elektrickej minirúre. Z domu si žiačky  priniesli ingrediencie, zamiešali cesto, koláče sa upiekli a zjedli Boli naozaj výborné a pečenie dievčatá bavilo bavilo 🙂😋