• Story telling

• Už tradične sa na našej škole uskutočnila súťaž pod názvom Story telling /recitácia anglickej poézie a prózy. V prednese anglických textov súťažili žiaci II. stupňa, z  5.,6.,7.,8.ročníka, zúčastnilo sa spolu 48 žiakov. Všetky deti  boli úžasné a len veľmi ťažko sa udeľovalo ocenenie.

• Ticho v školskej jedálni

• Jedáleň patrí preukázateľne medzi najhlučnejšie miesta v rámci škôl. Na našej škole to platí na 100%. Zároveň však platí, že jedáleň má byť miestom oddychu a pokoja na vychutnanie si obeda pre deti, aj zamestnancov. V tom hluku to však nejde.

• Mobilita v Portugalsku z pohľadu našich deviatakov

• Odchod sme mali v stredu 21.2.2024. O 15:00 nám išiel autobus na Viedenské letisko z ktoré ho sme mali let lietadlom  RYANAIR  o 18:40 na letisko v Portugalsku, Porto. Tam sme čakali na autobus, ktorý odchádzal o 23:00 a odviezol nás na zástavku v Guimaraes 3 minúty od nášho hotelu Ibis, kde sme boli ubytovaní.

• Rekonštrukcia herne ŠKD

• Počas vianočných sviatkov sa na našej škole úplne neoddychovalo. Premenou prechádzala herňa ŠKD, ktorá dostala „novú tvár“ v podobe vymenenej podlahy, vymaľovaných stien a predovšetkým nového nábytku. Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať vedeniu školy za spríjemnenie a skrášlenie prostredia a skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu detí počas školského roka.
            Ďakujeme.