• Divadlo Žihadlo

• Dňa 18.1.2023 sa triedy 1.A, 1.B, 2.C, 3.B a 3.C zúčastnili milého divadielka Medvede na ľade v rámci ŠKD. Do Staromestského centra KaV na Gaštanovej 19 ho prišlo zahrať Divadlo Žihadlo.

• Šaliansky Maťko, okresné kolo

• Dňa 18.01.2023 sa uskutočnilo okresné kolo súťaže v recitácii povestí – Šaliansky Maťko.

Ďakujeme Karolínke aj Jonáškovi za reprezentáciu našej školy. Do krajského kola postúpil Jonáš Tóda. Výhercovi gratulujeme a držíme mu palce na krajskom kole!

• Vianočné pečenie a dielničky v 4.C

• V stredu 21.12.22 sme sa rozhodli aj v škole  napiecť vianočné medovníčky a vyrobiť si vianocnú dekoráciu - svietnik. Rozdelili sme sa do dvoch skupín. Prvá skupina piekla medovníčky a druhá skupina vyrábala vianočný svietnik. Potom sa skupiny vymenili. Po upečení medovníkov si žiaci ešte medovníky ozdobili.

• Vianočná besiedka v 4.C

• V utorok 20.12.2022 sa v triede 4. C uskutočnila vianočná besiedka s názvom U Snehulienky a siedmich trpaslíkov. Žiaci sa na ňu poctivo učili a pripravovali. V jednotlivých scénkach predviedli nielen spev, tanec, ale aj herecký talent. Predstavenie si prišli pozrieť nielen rodičia, ale aj súrodenci či starí rodičia. Na svoje deti boli patrične všetci hrdí ;)