• Tanečný kolotoč

• Deti z 3.B takto zahájili začiatok školského roka Tanečným kolotočom v Slubekovej záhrade. Zábava bola výborná.
        • Dublin, Írsko – pracovná cesta, vzdelávací program

• V termíne 21.08.2022 až 28.08.2022 sme sa zúčastnili (Viktória Ďurčáková, Lýdia Rebrová, Henrieta Zacharčoková) vzdelávacieho programu v rámci medzinárodného projektu Erasmus Plus finančne podporovaného Európskou úniou a konzorciom IH Bratislava. Miesto konania kurzov, ktorých sme sa zúčastnili, bol multikultúrny, prívetivý a zelený Dublin v Írsku.

• Informácie k začiatku školského roka

• Milí rodičia, milí žiaci, priatelia,

školský rok 2022/2023  začína 5. septembra 2022 pre žiakov 2. - 9. ročníka o 8:00 h v jednotlivých triedach. Žiakov 1. ročníka spolu s rodičmi privítame na školskom dvore o 8:30 h. Prvý deň žiaci pobudnú v škole 2 vyučovacie hodiny. Po skončení môžu žiaci I. stupňa zostať v ŠKD, všetci žiaci môžu ísť na obed

Nezabudnite, prosím, pred nástupom do školy zaslať prostredníctvom EduPage Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti – najlepšie večer 4.9., prípadne ráno 5.9.2022.

Tešíme sa na Vás a na spoluprácu v školskom roku 2022/23

vedenie a všetci zamestnanci ZŠ Mudroňova