• Lampiónový sprievod

• Dňa 15.11.2023 sa uskutočnil lampiónový sprievod pre deti z našej školy. Prišli deti s rodičmi aj starými rodičmi, spoločné stretnutie bolo  pred základnou školou. Pripravené lampióny aj svetielka mali v tme svoje čaro.

• Policajní kynológovia v škole

• Vo štvrtok 9.11. sme na školskom dvore privítali policajtov z Odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru,  ktorí nám predstavili kúsok zo svojej práce spolu so svojími štvornohými pomocníkmi.

• iBobor

• V týždni od 6.11. do 10.11. sa konalo celoslovenské kolo informatickej súťaže IBOBOR. Aj žiaci našej školy sa doň zapojili.

• Strašidelná párty v ŠKD

• V piatok 27. októbra sa v ŠKD uskutočnila Strašidelná párty. Deti mali program a bohaté občerstvenie vo svojich oddeleniach. Okrem toho sa o ich zábavu postarali žiaci 8.A a 8.B, za čo im patrí veľká vďaka.

• Listový deň - 15.11.

• Školský parlament na 15.11. vyhlasuje výzvu obliecť sa do farieb lístia. Dúfame, že Vás oslovíme týmto dňom a budeme v škole oblečení veselo ako lístie v parkoch.

• Halloweenske hľadanie pokladu pre druhákov

• Žiaci zo školského parlamentu si na stretnutí parlamentu zaspomínali na časy na 1. stupni. Spomínali na akcie, ktoré zažili a páčilo sa im, keď program pre nich urobili starší žiaci z druhého stupňa. Rozhodli sa, že to skúsia aj oni. Túto úlohu dostala na starosť 7.B.