• Súťaž v PowerPoint prezentáciách

• Aj tento školský rok sa nám podarilo zorganizovať medzi deťmi obľúbenú školskú súťaž v PowerPoint prezentáciách. Súťaž je pomerne náročná – deti si vyberú jednu tému, ktorú sa dozvedia na začiatku súťaže, pripravia si prezentáciu v rozsahu 5 až 7minút, spracujú ju za 60 minút a odprezentujú pred spolužiakmi a porotou – v anglickom jazyku.

• Vesmír očami detí 2023

• Aj tento školský rok sme sa zapojili do celoslovenskej súťaže Vesmír očami detí. Išlo o XXXVII. ročník tejto súťaže. Tentokrát nás mimoriadne potešil úspech nášho žiaka, Michala Slivoviča zo 7.B, ktorý uspel v okresnom kole s postupom na celoslovenské kolo z 3. miesta a zúčastnil sa na slávnostnom odovzdávaní cien priamo v Hurbanove. Gratulujeme! J

• Talentmánia

• Po niekoľkých rokoch sme na našej škole opäť zorganizovali pre deti prvého stupňa podujatie Talentmánia.

• Ulice pre deti - Playstreet

• V sobotu 20.5.2023 sa na ulici pri našej škole konala zaujímavá akcia – HRANIE SA NA ULICI –PLAYSTREET pod vedením MIB, Magistrátu BA a UNICEF. Do tohto programu sa zapojila aj naša škola.