• Exkurzia v SAV

• Žiaci 8.A triedy absolvovali dňa 9.novembra 2022 odbornú exkurziu z predmetu technika. Exkurzia sa uskutočnila na pôde SAV Bratislava,  v Ustave polymérov v rámci Dňa otvorených dverí pre ZŠ. Žiaci navštívili laboratória, kde videli a skúšali si rôzne druhy pokusov pod odborným dozorom vedcov SAV.

• Zdravý olovrant

• Vážení rodičia,
            pozývame Vás na zdravý olovrant v utorok 15.11.2022 o 15:00 - 16:00 h na 1. poschodí.
        • Lampiónový sprievod 2022

• Vážení rodičia, srdečne pozývame na Lampiónový sprievod, ktorý sa uskutoční 9.11.2022 zo ZŠ Mudroňova. Odchod sprievodu spred školy: o 17hod. Dieťa sa môže zúčastniť len v doprovode dospelej osoby (rodič, starý rodič). Je potrebné, aby si doniesli deti vlastné lampióny alebo svetielka (nie otvorený oheň).  Na záver čaká ohňové prekvapenie pre všetkých! Tešíme sa na vás!

• Tekvicová záhrada

• K jesennému obdobiu patria neodmysliteľne tekvice, a tak sme si aj my skrášlili okolie školy rôznymi krásnymi výtvormi. Ďakujeme rodičom , ktorí svojou "spoluprácou" s deťmi prispeli k jesennej výzdobe.

• Európska noc výskumníkov

• Žiaci 5.A a 5.B sa 30.9.2022 zúčastnili festivalu Európska noc výskumníkov. Prostredníctvom pokusov a interaktívnych ukážok videli, že za všetkými javmi okolo nás a dejmi v prírode sú vedecké vysvetlenia a princípy.