• 31.01.2018 18:44
        • Školské kolo súťaže v prednese povesti pod názvom Šaliansky Maťko sa konala 21.12.2017. Súťažilo sa v II. kategórii pre 5.ročníky a v III. kategórii pre 6. a 7. ročníky.

• 28.12.2017 10:42
        • Dňa 8.12.2017 sa uskutočnilo školské kolo Geografickej olympiády, zúčastnilo sa ho 55 žiakov druhého stupňa.  Do obvodného kola postúpili v kategórii G(5. Roč.) Marek Lysanský , Matej Uher  a Adam Gál, v kategórii F(6.-7. Roč.) Nina Petrikovičová, Dominik Marko a Alexander Fleischmann, v kategórii E (8.-9. roč.) Lukáš Schvantner, Pavel Šimkovic a Simona Mikulášová. Blahoželáme a držíme palce v ďalšom kole !

• "Obrátený" advent

• 28.12.2017 10:22
        • Čas do Vianoc si deti 3.A triedy tento rok odrátavili trochu nezvyčajne. Namiesto toho, aby si každý deň otvárali okienko s čokoládkou v adventnom kalendári, "okienka" denne plnili darčekmi, ktorých sa dokázali vzdať. Vyzbierané darčeky deti odovzdali  OZ Detská chirurgia  SLNIEČKO NA CESTE. Nech prinesú radosť deťom v nemocnici.

• Fyzika vie byť zábava :-)

• 19.12.2017 11:22
        • Tak aj takto môže vyzerať fyzika - voňavá (skupenstvá), optika - očká, váženie - váhy, meranie teploty a elektrické obvody v každodennom živote...  a v čase predvianočnom!
          Tieto krásne projekty, práce detí vznikli vďaka inšpirácii pani učiteľky Hlaváčikovej. Ďakujeme!!!
        • Vianočné pozdravy

• 16.12.2017 10:07
        • Takéto pekné vianočné pozdravy pripravili pre svojich blízkych siedmaci – a to v NEMČINE!

(... aj sme ich poslali poštou J )