• Mobilita v Portugalsku z pohľadu našich deviatakov

• 21.03.2024 12:54
        • Odchod sme mali v stredu 21.2.2024. O 15:00 nám išiel autobus na Viedenské letisko z ktoré ho sme mali let lietadlom  RYANAIR  o 18:40 na letisko v Portugalsku, Porto. Tam sme čakali na autobus, ktorý odchádzal o 23:00 a odviezol nás na zástavku v Guimaraes 3 minúty od nášho hotelu Ibis, kde sme boli ubytovaní.

• Job shadowing,  Portugalsko
        • Job shadowing, Portugalsko

• 21.03.2024 10:16
        • Vo februári sme navštívili mesto Guimaräes v Portugalsku. Počas dvoch dní sme absolvovali náčuvy/ pozorovanie v neďalekej škole. Daný objekt je centrálou pre blízke obce, kde sú žiaci zvážaní autobusom.

• Popular Approaches for Inclusion

• 11.03.2024 14:55
        • Europa Teacher Academy v rámci projektu Erasmus+ zorganizovala kurz zameraný na trendy a priority výučby v 21.storočí. Kurz sa konal v španielskej Valencii s presným názvom: Popular Approaches for Inclusion: Don Milani, Freire, Freinet, Malaguzzi and More.

• Mobilita študentov z Lisabonu a Felgueiras

• 16.02.2024 17:49
        • V studenom zasneženom januári sme privítali mobilitu 10 študentov z portugalských miest Lisabon a Felgueiras. Spolu s deťmi sa 4 učitelia zúčastnili tzv. job shadowingu na našej škole.