• Srdiečková pošta v ŠKD

• 24.02.2024 17:45
        • K Valentínovi neodmysliteľne patrí valentínska pošta. Týždeň pred Valentínom deti zo 4.C opäť pripravili Srdiečkovú poštu. Valentínky - vystrihnuté srdiečka - deti rozniesli pani vychovávateľkám a deťom do ŠKD. Prvé valentínky si ľudia začali posielať už v 15. storočí, takže v tejto tradícii sme pokračovali aj u nás.

• Turnaj v pexese

• 24.02.2024 17:34
        • Koncom januára sa uskutočnil turnaj v pexese 1.- 4.. roč.

• Hviezdoslavov Kubín, školské kolo

• 20.02.2024 18:02
        • V stredu 14.februára sa na prvom stupni konala recitačná súťaž Hviezdoslavov Kubín. Porota si vypočula veľa zaujímavých prednesov poézie a prózy a pri vyhodnotení to nemala jednoduché.

• Karneval v ŠKD

• 20.02.2024 17:55
        • V stredu 7.2. sme sa popoludní v ŠKD zabavili na karnevale, ktorý nám pomohli zorganizovať žiaci z 2.stupňa Olívia Višňovská, Natália Čulenová,Tomáš Vranka, Sofia Gáboríková, Lea Eisler a Stela Išová. Ďakujeme.

• Tretie miesto na okresnom kole v súťaži v prednese povestí

• 14.02.2024 08:35
        • V piatok 9. februára 2024 sa konalo okresné kolo súťaže v prednese povestí Šaliansky Maťko, na ktorom naša žiačka Simonka Šimková z 3.A získala 3. miesto v 1. kategórii. Simonke srdečne blahoželáme, veľmi sa tešíme z jej úspechu a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.