• Nová scénička - zahrajme sa na divadlo

• 03.04.2024 15:58
        • V priestoroch Štúdia Olympia (Nová Scéna) si žiaci 4.C pod vedením hercov DNS v priebehu dvoch hodín vymysleli a naskúšali krátke predstavenie. Príprava obnášala aj vytvoriť náznakový kostým a potom predstavenie predviesť ostatným deťom.

• Ako sa Bratislava stala mestom

• 03.04.2024 15:50
        • 4.C sa v rámci ŠKD rozhodli objavovať zaujímavosti ohľadne Bratislavy. Vzdelávací program Ako sa Bratislava stala mestom zaujala všetkých.

• Story telling

• 27.03.2024 12:34
        • Už tradične sa na našej škole uskutočnila súťaž pod názvom Story telling /recitácia anglickej poézie a prózy. V prednese anglických textov súťažili žiaci II. stupňa, z  5.,6.,7.,8.ročníka, zúčastnilo sa spolu 48 žiakov. Všetky deti  boli úžasné a len veľmi ťažko sa udeľovalo ocenenie.

• Veselý zemepis - Severná Amerika

• 27.03.2024 08:39
        • Stredy bývajú v ŠKD často dňom, kedy opúšťame brány našej školy a ideme s deťmi na rôzne podujatia. Inak tomu nebolo ani v stredu 20. 3. 2024.

• Rekonštrukcia herne ŠKD

• 19.03.2024 11:51
        • Počas vianočných sviatkov sa na našej škole úplne neoddychovalo. Premenou prechádzala herňa ŠKD, ktorá dostala „novú tvár“ v podobe vymenenej podlahy, vymaľovaných stien a predovšetkým nového nábytku. Aj touto cestou by sme sa chceli poďakovať vedeniu školy za spríjemnenie a skrášlenie prostredia a skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu detí počas školského roka.
          Ďakujeme.