• 2.B na klzisku

• 10.12.2019 13:23
        • Konečne po roku sme  opäť vytiahli zo skríň korčule a vybrali sme sa na klzisko na Hviezdoslavovom námestí. Nevadila nám veľká zima, ani množstvo pádov, korčuľovali sme "o život" a odmenou nám bol teplý čaj.

• Vianočné trhy na Hrade

• 10.12.2019 13:18
        • V piatok 6.12. sme boli 2.A a 2.B načerpať vianočnú atmosféru na Hrade.Na nádvorí sa deti potešili so zvieratkami a na dolnom nádvorí sa zohriali teplým čajom a ochutnali rôzne dobroty.

• Súťaž „Deti pre Bratislavu“

• 09.01.2020 13:10
        • Deti pre Bratislavu je súťaž pod záštitou Metropolitného inštitútu Bratislavy, v ktorej môže žiak alebo skupina žiakov vyhrať finančnú cenu na svoj projekt. Témy projektov sú Ekológia a verejný priestor alebo Kultúra a solidarita.

• Workshop s OZ Živica

• 22.11.2019 12:49
        • Dňa 6.11.2019  sa v dopoludňajších hodinách dievčatá zo VI.B triedy a žiaci IX.A a IX.B triedy zúčastnili dvojhodinového workshopu v Búdke 22 OZ Živica. Témou bol odpad a kompostovanie.