• Medzinárodný deň kuchárov

• 28.01.2020 08:37
        • Slovenský zväz kuchárov a cukrárov v spolupráci so spoločnosťou Nestlé Professional Slovakia a spoločnosťou METRO Cash & Carry SR svoj sviatok už po piaty krát oslávil v spoločnosti detí zo základnej školy na Mudroňovej ul. v Bratislave.

• VĎAKA – zbierka DePaul

• 17.01.2020 10:02
        • Vážení rodičia, milí deti,
          z centra pomoci pre ľudí v núdzi VÁM všetkým veľmi pekne ďakujú za veci, ktoré ste do školy priniesli. Ďakujeme aj našim deviatakom, ktorí veci triedili, balili a každé ráno vás čakali – sme radi, že sú vzorom pre mladších spolužiakov!

S vďakou za spolupatričnosť VÁM prajeme dobrý NOVÝ ROK 2020!

• Divadlo bez domova

• 10.01.2020 11:01
        • V rámci projektu Deti pre Bratislavu  žiaci 8. ročníka navštívili divadelné predstavenie Bábka v Divadle bez domova v Pisztoryho paláci.

• 10.01.2020 08:38
        • 12. decembra sa uskutočnilo školské kolo biologickej olympiády. Žiaci súťažili v kategórii D (7.  ročník) a v kategórii C (8. - 9. ročník).
        • Vyhrali sme 2.miesto v súťaži „Deti pre Bratislavu“!

• 10.01.2020 10:29
        • Na základe hodnotenia poroty v zložení Zora Jaurová, Barbora Brichtová, Matej Vagač, Adam Berka, Michal Brat a Rastislav Kunst sme sa v súťaži „Deti pre Bratislavu“ umiestnili s projektom „Menej odpadu, viac charity“ na 2. mieste a získali na realizáciu svojho projektu sumu vo výške 2 000 eur.