• Lorem Ipsum

• Drahí študenti,

na týchto stránkach už čoskoro nájdete dokumenty a články o mne a predmetoch, ktoré učím na našej škole.

Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

• Miestnosť
            • Telefón

•

Ak ste náš bývalý žiak alebo kolega a máte chuť sa s nami podeliť o svoje spomienky, napíšte nám, príspevky budeme pravidelne zverejňovať v Mudroňovinách a na webe.

• Ako na školu spomínajú bývalí žiaci

• Ondrej: „Na našej škole som už od prvej triedy. Vždy sa mi na nej páčilo prostredie. Veľkosť školy, ktorá je akurát a školské upravené ihriská. Ale najlepší sú naši učitelia, ktorí vždy stoja pri nás a snažia sa nás naučiť nové veci aj proti našej znudenej a otrávenej tvári z učenia. Bude mi to tu chýbať.“

Táňka: „Všetko krásne sa jedného dňa skončí. A jedna z krásnych vecí sa pre mňa končí práve tento rok. Na Mudroňke som zažila najkrajšie chvíle môjho života. Na prvom stupni sme ani nerozmýšľali o tom, že jedného dňa sa spolu všetci budeme lúčiť. Ale teraz je to pre mňa nočná mora. Toľko rokov, s úžasnými ľuďmi s ktorými som vyrastala a vymýšľala hlúposti, sa už nebudem stretávať každý deň. Väčšina učiteliek ma naučila veľmi veľa. Veľmi im ďakujem za všetko, a aj za zlé známky, ktorými ma donútili a naznačili mi, že musím zabrať. Každá jedna mi dala niečo do života. Ale NIČ sa nevyrovná mojim najlepším spolužiakom. Na každého jedného mám minimálne jednu spomienku. Už teraz sa teším na dni, keď prídem navštíviť túto školu a pospomínam na dobré časy.“

Ondrej: „Popravde, nikdy som nemal rád školu otravovalo ma to ranné vstávanie a prístup niektorých spolužiakov či učiteľov. Ale vždy to pozitívne prevršovalo to negatívne. Zažil som tu kopec srandy a veľa zážitkov, na ktorých sa budem ešte dlho smiať. No boli tu aj momenty, keď mi z tváre zmizol úsmev. Ale ja osobne som rád, že som mohol navštevovať túto školu. Máme tu super kolektív. Ale musím povedať, že tu máme veľa skvelých učiteľov, ktorí nás toho veľa naučili. Máme tu aj dobrého pána riaditeľa a pani zástupkyňu. Keď to mám celkovo zhodnotiť,  tak ZŠ Mudroňova je naozaj dobrá škola, dala mi veľmi veľa vedomostí síce má pár chýb ale povedzme si úprimne, kto tie chyby nemá?“

Ninka: „Už hneď prvý deň v školskej lavici sa mi páčil. Bolo to pre mňa niečo úplné iné ako doposiaľ, noví kamaráti, noví učitelia, nové prostredie. A tak rýchlo to všetko ubehlo a zrazu sme sa ocitli ako najstarší na škole , ako deviataci , ktorí sa pomaly uberajú na stredné školy. Vždy som mala rada náš kolektív hlavne ten starší od prvej triedy lebo vždy sme mali čo robiť, nikdy sme sa nenudili. Škoda, že to všetko skončilo v ôsmej triede kde všetci odišli na bilingválne gymnázia. A myslela som si , že keď sa spojíme s ,,áčkarmi“ nebude to dobré , ale zmýlila som sa , nie je to až tak zlé ako som si myslela ukázalo sa , že sme celkom dobrá partia , že si rozumieme a vieme sa spolu zabaviť aj mimo areálu školy. Som rada , že som dostala tú možnosť naučiť sa tu všetko od základov písať , čítať a počítať. Som rada , že som mohla byť súčasťou ,,Mudroňky“ a vždy sa sem rada vrátim a moje spomienky tiež!“

Michael: „Ahojte! Som bývalý žiak tejto školy. Chodím okolo nej každý deň v školskom roku a hrdo na ňu spomínam. Prežil som tam veľmi pekné chvíle plné radosti ale aj napätia. Ako každý žiak som chcel čo najskôr byť dospelý. Ale teraz som žiakom strednej školy a veľmi rád by som si to ešte raz zopakoval. Školské obedy boli pre mňa krásnym spríjemnením dňa. Našiel som si tam kamarátov na celý život a takisto aj celoživotné spomienky. Mudroňova mi dala niečo, čo ti zaručene nedá žiadna škola v Bratislave!“

Svetlanka: „Na Mudroňku spomínam skoro každý deň. Mám na ňu len a len dobre spomienky. Som veľmi vďačná, že som mohla chodiť na takú úžasnú ZŠ, plnú dobrých učiteľov, ktorí ma veľa toho naučili a pripravili ma na gympel.  Rada by som sa tam opäť vrátila.“

Veronika: „Na Mudroňku spomínam deň čo deň, pretože keď vidím s kým to chodím teraz do triedy, je mi do plaču. Vedomosti na nulovej úrovni o kolektíve nepovediac. Z Mudroňky mám toľko zážitkov a spomienok, že sa mi sem ani nezmestia. Ale rada by som sa tam vrátila :). Žiaci čo chodia na Mudroňku, majú fakt šťastie a na strednej aj zaručenú výhru, lebo keď vidím, že niektorí žiaci v mojej triede ani násobiť nevedia proste nič.“

Karolínka: „Na ZŠ spomínam samozrejme len v tom najlepšom a kedykoľvek rozmýšľam nad najlepšími dňami, spomeniem si na veľa dní na druhom stupni. Crocsa obtlačená na stene, naháňanie po triede, záchvaty smiechu počas hodín, sú len malou časťou funny momentov, ktoré si odnášam z Mudroňky.“

Sára: „Som veľmi rada, že ma rodičia zapísali práve na túto školu. Okrem toho, že sme boli ako trieda výborný kolektív zažívajúci kopec srandy, či už v triede alebo na výletoch, myslím si, že mi Mudroňka dala veľmi dobrý základ do môjho študijného života. Dostala som sa na výborné bilingválne gymnázium a ďalší rok idem študovať do Ameriky. Na týchto 8 rokov môjho života môžem spomínať len v tom najlepšom!“

Klaudia (rodič a bývalá žiačka): „Ja si myslím že táto škola je veľmi dobrá, jedna z prísnejších, ale to vôbec nie je na škodu veci a kvalitne pripraví deti na ďalšie štúdium.“

Barbara a Anička: „Na Mudroňku si spomíname neustále a vždy s radosťou. Musíme povedať, že škola je super vybavená. Vedenie školy je viac ako milé a prístup učiteľov k žiakom je veľmi ľudský. Kuchárky vás na obede vítajú s úsmevom. Atmosféra školy je pohodová a máme z nej kopec pekných zážitkov, lebo sme sa tam spoznali a doteraz sme najlepšie kamarátky. Tiež sa nám páči, že škola organizuje množstvo mimoškolských výletov.“