• Deti pomáhajú deťom

• 16.05.2018 12:16
      • Vážení rodičia,

obraciame sa na Vás s prosbou o materiálnu pomoc (nové uteráky, osušky, sprchové šampóny, šampóny na vlasy, telové mlieka, opaľovacie krémy, kefy na vlasy, hrebene, sponky a gumičky do vlasov, atď.) pre deti zo sociálne znevýhodneného prostredia, siroty, polosiroty a týrané deti zo všetkých kútov Slovenska, ktoré vďaka Občianskemu združeniu Štvorlístok deťom môžu aspoň na chvíľu zabudnúť na ťažké chvíle z domova  a prežiť chvíle plné radosti a zábavy.
        Zbierka sa uskutoční vo vestibule školy v dňoch 22.5. – 23.5.2018 v čase od 7:30 – 8:00 hod.
      • Poďakovanie z minulého roka (http://www.stvorlistokdetom.sk/WORDPRESS/):
        "DETI POMÁHAJÚ DEŤOM
        Chceme sa veľmi pekne poďakovať deťom zo ZŠ na Mudroňovej v Bratislave a ich rodičom, že pre naše táborové deti urobili zbierku nových uterákov, osušiek a hygienických potrieb. Užitočné veci, ktoré v tábore potrebujeme. Ďakujeme za skvelú myšlienku a jej realizáciu Janke Trnkovej, ktorá vedie tamojší Školský klub detí.