• The Heroes

• 19.03.2018 18:23
      • 2. marca  žiaci 6. - 9. ročníkov navštívili anglické divadelné predstavenie v DK Zrkadlový háj. Cieľom bolo atraktívnou a hravou formou umožniť žiakom zdokonaliť si vedomosti z cudzieho jazyka.
      • Anketa Detský čin roka už takmer 20 rokov predstavuje príbehy malých hrdinov, ktorí svojím konaním pozitívne ovplyvňujú svet okolo seba. Niektorí z nich odvážne zachránili ľudský život, iní sa deň čo deň usilovne starajú o svojich mladších súrodencov alebo chorých rodičov. Nová anglicko-slovenská inscenácia Hrdinovia je mozaikou týchto príbehov a ukazuje, že hrdinstvo má v skutočnom živote mnoho podôb, hoci často si ho predstavujeme úplne inak. V hre sú predstavené autentické postavy mladých ľudí, ktoré dokážu divákov svojím príbehom osloviť a snáď aj inšpirovať.