• 20.03.2018 20:51
      • Dňa 27.februára 2018 sa konalo školské kolo v umeleckom prednese –  64.ročník Hviezdoslavovho Kubína, ktorého sa zúčastnili recitátorky a recitátori II. stupňa.
      • V II.  kategórii poézia (5.a 6.ročník) sa na 3.mieste umiestnila Veronika Makeľová zo 6.Bna 2.mieste Adam Gál z 5.B a na 1.mieste Sofia Snidová zo 6.A, ktorá postupuje do okresného kola.

V II.kategórii próza  sa na 2.mieste umiestnila Lea Buocik zo 6.A a na 1.mieste Angelika Jankovičová z 5.B, ktorá postupuje do okresného kola.

V III.kategórii  v próze (7.-9.ročník) vyhrala Nina Petrikovičová zo 7.B a postupuje do okresného kola.

Veríme, že recitátorky, ktoré budú reprezentovať našu školu na okresnom kole, budú úspešné.