• Súťaž v anglickom jazyku

• 24.03.2018 11:23
      • Posledný februárový deň sme usporiadali súťaž v prerozprávaní príbehov v anglickom jazyku. Prihlásili sa piataci až deviataci. Deti súťažili v dvoch kategóriách – V. a VI. ročník, kde bolo 15 detí a VII. až IX. ročník s 11 prihlásenými. Deti si samy vybrali text, ktorý prerozprávali, hodnotil sa výber, prednes a výslovnosť. V porote sme mali aj pani Holomániovú a žiakov deviateho ročníka.

A naši ocenení žiaci sú: Laura Jedličková ako víťaz prvej kategórie, Danka Gočárová druhá a máme tri tretie miesta pre Emu Mitickú, Tamaru Hanusovú a Lauru Djumič.

Starší žiaci mali vynikajúci výber prózy, bolo ťažké sa rozhodnúť. Preto boli udelené dve tretie miesta pre Henricha Dušeka a Pavla Šimkovica, dve druhé miesta pre Silviu Grečnú a Ninu Petrikovičovú. Víťaz je Daniel LajšŠpeciálnu cenu za výber diela a prednes poézie máme pre jedinú súťažiacu deviatačku Marínu Čižmárikovú.

Všetkým deťom veľký obdiv a chvála, že sa naučili krásne texty a vynikajúco ich interpretovali.

Víťazom GRATULUEME

FOTO ►