• Poď sa zahrať so SKEWBITS!

• 17.05.2024 12:57
        • V našom vestibule školy sa objavila nová hra SKEWBITS, ktorú sme vyhotovili na 3D tlačiarni. Hra vyzerá jednoducho, ale potrápi naše mozgové závity a precvičí našu logiku.

• Hvezdáreň a planetárium Brno, prehliadka mesta - 4.C, 3.B

• 17.05.2024 10:40
        • Vydarený výlet s exkurziou zažili žiaci triedy 4.C a 3.B v piatok 10.5.2024.  Najprv zažili neuveriteľný výlet do vesmíru prostredníctvom programu Astronaut.  Vydali sme  sa na prieskum vesmíru na palube raketoplánu aj Medzinárodnej kozmickej stanice. Nahliadli tiež dovnútra astronautovho tela. Vyskúšali sme si tiež nácvik stavu beztiaže, rýchlu centrifúgu aj nepríjemné preťaženie.

• Výtvarná súťaž Zelený svet

• 14.05.2024 11:03
        • Žiaci zo VII.A a VII.B triedy sa zúčastnili 28. ročníka medzinárodnej súťaže výtvarnej tvorivosti detí a mládeže pod názvom Zelený svet, ktorý organizuje Slovenská agentúra životného prostredia.

• Deň Zeme v ŠKD

• 13.05.2024 12:20
        • 26. 4. 2024  sme si v ŠKD pripomenuli Deň Zeme rôznymi spôsobmi - od maľovania na asfalt až po čistenie školského areálu. Do tejto činnosti sa zapojili všetky deti z ŠKD a veľmi ich to bavilo.

• 22.4.- Deň Zeme

• 13.05.2024 17:31
        • V triedach VII.A a VII.B sme si na hodinách chémie pripomenuli Deň Zeme tvorbou projektov na témy, ako  my deti môžeme našej Zemi pomôcť, čo sa na našej Zemi po rokoch zmenilo, akú by sme ju chceli mať. Z projektov sme spravili nástenku pred VII.A triedou.

• Exkurzia Astronaut

• 10.05.2024 11:56
        • Žiaci IV.A a IV.B navštívili planetárium v Brne. Okrem teoretických poznatkov mohli pomocou ďalekohľadu pozorovať hviezdnu oblohu.  Z exkurzie v planetáriu si žiaci osvojili nové poznatky o vesmíre. Boli nadšení a obohatení o ďalšie informácie, ktoré v lavici v triede nedostanú. Mohli si vyskúšať aj rôzne atrakcie, ktoré ponúkalo planetárium. Návšteva planetária sa im veľmi páčila.