• Výmenná burza hračiek a drobností v ŠKD

• 13.06.2023 08:37
        • V areáli školy si deti vo štvrtok na MDD rozložili deky a podložky, na ktoré si vystavili svoj tovar. Prebiehal tu čulý výmenný obchod a bolo počuť detský džavot, to sa žiaci trénovali vo svojich obchodných zručnostiach. Na osvieženie dostali k Dňu detí melónové nanuky.

• Súťaž v PowerPoint prezentáciách

• 09.06.2023 12:58
        • Aj tento školský rok sa nám podarilo zorganizovať medzi deťmi obľúbenú školskú súťaž v PowerPoint prezentáciách. Súťaž je pomerne náročná – deti si vyberú jednu tému, ktorú sa dozvedia na začiatku súťaže, pripravia si prezentáciu v rozsahu 5 až 7minút, spracujú ju za 60 minút a odprezentujú pred spolužiakmi a porotou – v anglickom jazyku.

• Vesmír očami detí 2023

• 09.06.2023 08:37
        • Aj tento školský rok sme sa zapojili do celoslovenskej súťaže Vesmír očami detí. Išlo o XXXVII. ročník tejto súťaže. Tentokrát nás mimoriadne potešil úspech nášho žiaka, Michala Slivoviča zo 7.B, ktorý uspel v okresnom kole s postupom na celoslovenské kolo z 3. miesta a zúčastnil sa na slávnostnom odovzdávaní cien priamo v Hurbanove. Gratulujeme! J

• Talentmánia

• 06.06.2023 09:00
        • Po niekoľkých rokoch sme na našej škole opäť zorganizovali pre deti prvého stupňa podujatie Talentmánia.