• Školské maratónske hry 2023

• 04.04.2023 12:50
      • Žiaci našej školy sa zúčastnili súťaže Školské maratónske hry 2023.

• Základné kolo sa uskutočnilo na SŠ na Tillgnerovej ulici. Keďže máme veľa šikovných detí, išli sme do boja s dvoma družstvami:

družstvo "A" - Ela Čechová,Lilly Kadlečíková,Kika Štefková,Šimon Bozsik,Anton Sedlák

družstvo "B" - Ján Strapko,Lucia Strapková,Sophia Lužová,Boris Jech,Tomáš Šimko

Žiaci z "B" skončili z 13-tych družstiev a peknom 6.mieste. Družstvo "A" bolo zo všetkých najlepšie a 1.miesto znamenalo postup do finále Školských maratónskych hier 2023.

Finále sa uskutočnilo vo štvrtok 30.3.  v atletickej hale Elán. Súťaže absolvovalo 30 družstiev z celého bratislavského kraja a deti z Mudroňky podali vynikajúce výkony a skončili na úžasnom 3.miesteV štafete 5x 200m sme nenašli premožitelov a vyhrali sme.

Veľká gratulácia ,patrí:

Kristíne Štefkovej

Lilly Kadlečíkovej

Ele Čechovej

Antonovi Sedlákovi

Tomášovi Šimkovi

Ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy!!!!

FOTO ►