• Mobilita našich šiestakov v španielskom El Campello

• 23.06.2022 11:25
        • V rámci projektu Erasmus+ a členstva v konzorciu s IH Bratislava mali naši šiestaci možnosť vycestovať do oblasti Alicante, mestečka El Campello. Počas štyroch veľmi intenzívne prežitých dní zažili a skúsili stredomorské počasie, kuchyňu a kultúru.
        • Návšteva škôl v Nemecku

• 10.05.2022 09:25
        • V dňoch 01.05. až 05.05. 2022  som  vycestovala do mestečka Kelkheim ležiaceho pri Frankurte nad Mohanom.

• Naši učitelia v El Campello

• 06.04.2022 16:07
        • Súčasťou nášho pripravovaného projektu mobility bolo aj napísanie listov pre deti v škole v El Campello. Milé pani učiteľky odniesli listy našich šiestakov priamo do tohto malebného prímorského mestečka.
        • Štartujeme medzinárodnú projektovú činnosť

• 13.01.2022 11:05
        • S radosťou Vám oznamujeme, že naša škola bola v roku 2021 ako súčasť Konzorcia pre Erasmus IHBA pod vedením jazykovej  školy International House  Bratislava úspešná v žiadosti o finančný grant EU na svoje projektové aktivity. Znamená to, že v školskom roku 2021/22, ak nám to pandemická situácia umožní, budeme organizovať viacero aktivít medzinárodnej spolupráce.