• Embracing Diversity: Inclusion in International Projects

• 30.05.2023 10:40
        • V termíne od 16.05.2023 do 19.05.2023 som sa zúčastnila školiacej a kooperačnej aktivity s názvom Embracing Diversity: Inclusion in International Projects, v rámci programu Erasmus+ finančne podporovaného Európskou úniou.

• Sintra, Portugalsko – mobilita a job shadowing,  diseminácia – žiakom, učiteľom
        • Sintra, Portugalsko – mobilita a job shadowing, diseminácia – žiakom, učiteľom

• 16.04.2024 11:07
        • Po návrate našich žiakov z mobility v portugalskej Sintre, ktorú navštívili v dňoch 24.04.-28.04.23, prebehla diseminácia ich zážitkov.
          Vyhodnotili sme, že najlepší spôsob, ako priblížiť ich zážitky, získané skúsenosti a postrehy z cesty a návštevy školy, je priamym zdieľaním a prezentovaním pred ostatnými spolužiakmi v škole.

• Erasmus+, Portugalsko - Sintra, job shadowing

• 22.05.2023 08:53
        • V rámci medzinárodného projektu Erasmus+ finančne podporovaného Európskou úniou a konzorciou IH Bratislava sme sa ako pedagogickí zamestnanci prvého stupňa Mgr. Katarína Jurányiová a  Mgr. Michaela Franců zúčastnili v termíne od 24.4. – 28.4.2023 job shadowingu. Mobilita sa uskutočnila v Portugalsku v kráľovskom meste Sintra zapísaného v UNESCO.
          Sme veľmi rady, že sme sa mohli zúčastniť pozorovania, obohatiť sa o nové poznatky, skúsenosti, vymeniť si názory v oblasti výchovy a vzdelávania žiakov. Porozprávať sa o zameraní a fungovaní škôl v oboch krajinách.

• Sintra  (Portugalsko) - mobilita žiakov
        • Sintra (Portugalsko) - mobilita žiakov

• 16.05.2023 09:17
        • V dňoch 24.-28. apríla 2023 sa  naši žiaci zúčastnili mobility v rámci programu Erasmus + (finančne podporovaného Európskou Úniou) v portugalskom meste Sintra.  Výmenného pobytu sa zúčastnilo 10 žiakov šiesteho ročníka, 2 sprevádzajúce pani učiteľky (Viktória Ďurčáková, Martina Čviriková) a 2 pani učiteľky na pozícii job shadowing (Katarína Jurányová, Michaela Franců).

• Ylivieska, Fínsko – pracovná cesta, job shadowing – Erasmus+

• 16.04.2024 11:08
        • V termíne od 17.04.2023 do 22.04.2023 sme sa zúčastnili (za II. stupeň – Henrieta Zacharčoková, za I. stupeň – Michaela Chrenková) job shadowingu v rámci medzinárodného projektu Erasmus+ finančne podporovaného Európskou úniou a konzorciom IH Bratislava.