• Vianočný les

• 06.12.2021 16:58
        • Naša škola sa zapojila do akcie Starého mesta Vianočný les. Deti v ŠKD s pani vychovávateľkami vytvorili krásne ozdoby, ktorými stromček na Primaciálnom námestí ozdobili. Obraciam sa na vás s prosbou hlasovať za tento náš "najkrajší" stromček.

• Halloweenské  vyučovanie na 2.stupni
        • Halloweenské vyučovanie na 2.stupni

• 23.11.2021 13:04
        • Dňa 27.10  sme mali hallloweenské vyučovanie matematiky aj chémie. Žiaci druhého stupňa sa pomocou pokusov naučili vlastnosti suchého ľadu. Na hodinách  matematiky si  precvičili  logické myslenie formou rôznych zábavných úloh a príbehov. Niektoré strašidlá mali dokonca aj strašidelné prezuvky.

• Vychádzka na Murmanskú výšinu

• 10.11.2021 09:15
        • Trieda  2. C  v rámci spoznávania okolia školy navštívila Pomník padlým v 1. svetovej vojne na Murmanskej výšine v blízkosti Horského parku.