• Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

• 25.11.2021 12:58
      • Online školské kolo súťaže v anglickom jazyku prebehlo v pondelok 22.11. v dvoch kategóriách.
      • Prvej 1A sa zúčastnilo vyše 50 detí z piateho, šiesteho a siedmeho ročníka. Do ústnej časti postúpili bratia Juraj a Jakub Hrúzik, Samko Sivák, Natálka Dickson a Daniel Nicolas Dic. Reprezentovať našu školu v okresnom kole bude Daniel Nicolas Dic v kategórii 1A a Natália Dickson v kategórii 1C. Tretie miesto si vysúťažil Jakub Hrúzik.
        Gratulujeme!

V kategórii 1B súťažilo vyše 30 detí z ôsmeho a deviateho ročníka. Vynikajúca úroveň súťažiacich bola vyrovnaná a len ťažko sa nám určoval víťaz. Gratulujem všetkým zúčastneným a našu školu v kategórii 1B bude reprezentovať Sára Jucková z IX.A, druhá skončila Katka Viskupová z IX,B a tretia Ella Janka Hagyari z IX.B.