• Deň Zeme v ŠKD

• 13.05.2024 12:20
        • 26. 4. 2024  sme si v ŠKD pripomenuli Deň Zeme rôznymi spôsobmi - od maľovania na asfalt až po čistenie školského areálu. Do tejto činnosti sa zapojili všetky deti z ŠKD a veľmi ich to bavilo.

• 22.4.- Deň Zeme

• 13.05.2024 17:31
        • V triedach VII.A a VII.B sme si na hodinách chémie pripomenuli Deň Zeme tvorbou projektov na témy, ako  my deti môžeme našej Zemi pomôcť, čo sa na našej Zemi po rokoch zmenilo, akú by sme ju chceli mať. Z projektov sme spravili nástenku pred VII.A triedou.

• Exkurzia Astronaut

• 10.05.2024 11:56
        • Žiaci IV.A a IV.B navštívili planetárium v Brne. Okrem teoretických poznatkov mohli pomocou ďalekohľadu pozorovať hviezdnu oblohu.  Z exkurzie v planetáriu si žiaci osvojili nové poznatky o vesmíre. Boli nadšení a obohatení o ďalšie informácie, ktoré v lavici v triede nedostanú. Mohli si vyskúšať aj rôzne atrakcie, ktoré ponúkalo planetárium. Návšteva planetária sa im veľmi páčila.

• 2. A na Duchonke

• 09.05.2024 10:35
        • Týždeň plný nezabudnuteľných zážitkov prežili žiaci 2.A triedy spolu s triedou učiteľkou a pani vychovávateľkou v škole v prírode na Duchonke. Od 22. 4. do 26.4. mali každý deň bohatý program.

• Športová olympiáda pre predškolákov z MŠ

• 07.05.2024 11:12
        • Počas Dňa otvorených dverí na ZŠ Mudroňova 24.4.2024 pri príležitostí zápisu budúcich školákov sa konala v telocvični Športová olympiáda pre predškolákov. Pozvanie do školy prijali MŠ Búdková,  MŠ Myjavská, MŠ Šulekova, MŠ Timravina a Naša škôlka.

• Veľrybia speváčka Gréta

• 03.05.2024 15:31
        • 24.4. sa 1.A  a 1.C zúčastnili interaktívneho divadielka Gréta. Zoznámili sa s obyvateľmi mora aj známou veľrybou speváčkou Grétou. Vodní obyvatelia porozprávali deťom o problémoch, ktoré im spôsobuje znečistenie vody odpadom.