• 20.12.2022 09:36
        • Dňa 19.12.2022 sa uskutočnilo školského kolo súťaže v recitácii povestí  Šaliansky Maťko. Ďakujeme našim žiakom, že napriek mnohým povinnostiam sa prihlásili do tejto súťaže a my sme mali vďaka ich recitáciám krásny umelecký zážitok.

• Ako 7.B varila detský vianočný punč

• 16.12.2022 12:55
        • Na Mikuláša sme boli ochutnať dobroty na vianočných trhoch. Dohodli sme sa, že punč si nebudeme kupovať, lebo pani učiteľka Strečanská nám sľúbila, že si ho sami uvaríme.

• Olympiáda v nemeckom jazyku

• 11.12.2022 19:24
        • Tento školský rok sa nám podarilo zorganizovať olympiádu v nemeckom jazyku, kde si naše deti výborne počínali. Svoje vedomosti si vyskúšali v písomnej a ústne častij. Práve tá ústna bola potešením - teda aspoň pre nás,  porotu, nakoľko deti boli schodné opísať obrázok a odpovedať na otázky.

• Projekt Vesmír v 4. C

• 11.12.2022 18:45
        • Celý mesiac november sa v štvrtom ročníku niesol v znamení vesmíru. Začalo sa to učivom v prírodovede, pokračovalo návštevou výstavy Cosmos v Inchcebe a návštevou planetária v Brne a vyvrcholilo v našej triede 4. C dlhodobejším projektom s názvom Vesmír.

• Mikuláš v škole

• 07.12.2022 16:55
        • 6. decembra vítal deti v škole Mikuláš. Aby stihol obdarovať všetky deti, priviedol si so sebou malých Mikuláškov, anjelikov, ale aj  čertíkov - deti zo školského parlamentu, ktorí celú túto akciu pripravili.