• Vianočná zbierka pre seniorov

• 26.01.2021 18:08
        • V decembri sme v ŠKD zorganizovali zbierku "darčekov" pre Domov dôchodcov na Pažítkovej ulici v Ružinove. Ako môžete vidieť na fotografiách vyzbierali sme toho "hodne" a chceme sa aj touto cestou poďakovať všetkým, ktorí prispeli a aspoň takouto formou potešili osamelých dôchodcov v tohtoročnej ťažkej situácii. ĎAKUJEME
        • Biologická olympiáda - školské  kolo
        • Biologická olympiáda - školské kolo

• 18.12.2020 11:56
        • Vo štvrtok 17. decembra sa uskutočnilo školské kolo Biologickej olympiády žiakov 8. a 9. ročníka.  netradične - online. Súťaže sa zúčastnilo 20 žiakov.

• Pytagoriáda - školské kolo

• 15.12.2020 08:15
        • V tomto školskom roku sa uskutočnilo školské kolo Pytagoriády kombinovanou formou. Dňa 9.12 písali Pytagoriádu žiaci tretieho a štvrtého ročníka papierovou formou a  žiaci piateho ročníka online. Žiaci šiesteho až ôsmeho ročníka písali online 10.12.
          Všetkým úspešným riešiteľom gratulujeme

• Vianočný les

• 11.12.2020 18:48
        •  V piatok 4.12. sme boli skrášľovať vianočné stromčeky na Hlavnom námestí. Ozdoby sme s deťmi vyrobili vlastnými rukami.  Ide o súťaž, ktorej sa zúčastňuje vyše 20 škôl z celej Bratislavy.