• Veľkonočné hľadanie pokladu pre prváčikov

• 08.04.2024 13:43
      • Dňa 27.3 2024 sa v areáli našej školy uskutočnilo veľkonočné hľadanie pokladu pre našich prváčikov. Akciu zorganizovali žiaci z tried 7.A a 7.B.

• Počas hľadania pokladu museli naši prváčikovia čeliť rôznym úlohám na 5 stanovištiach, ktoré boli rozmiestnené po celom školskom dvore. Prváčikovia postupne zisťovali jednotlivé indície, pomocou ktorých odhalili miesto pokladu.  Všetky úlohy naši prváčikovia hravo zvládli, matematické úlohy vyriešili, hádanky uhádli, a tak nájsť ukrytý poklad im nerobilo žiadny problém.  Avšak naši siedmaci museli rovnako premýšľať nad tým, ako budú jednotlivé stanovištia vyzerať, do akých skupín sa deti z tried rozdelia a akým úlohám budú naši prváčikovia musieť čeliť.

Dúfame, že sa akcia našim prváčikom páčila a že si na veľkonočnom poklade pochutili. A my siedmaci sme sa tešili, že akcia dobre dopadla!

Matej BADA (žiak 7.A)

FOTO ►