• Story telling

• 27.03.2024 12:34
      • Už tradične sa na našej škole uskutočnila súťaž pod názvom Story telling /recitácia anglickej poézie a prózy. V prednese anglických textov súťažili žiaci II. stupňa, z  5.,6.,7.,8.ročníka, zúčastnilo sa spolu 48 žiakov. Všetky deti  boli úžasné a len veľmi ťažko sa udeľovalo ocenenie.

• Porota bola zložená z našich deviatakov, zástupcov rodičov a pani učiteľky Večeřovej, nakoniec sme ocenili tieto deti:

5.ročník :

1. miesto: Gruber Viktória
        2. miesto: Šperková Matilda
        3. miesto: Etela Strauszová

6. ročník:

1. miesto: Andrea Režňáková
        2. miesto: Sofia Šulíková
        3. miesto: Júlia Sapáková

7.ročník:

1. miesto: Blštáková Hana
        2. miesto: Forischová Hana
        3. miesto: Tóda Jonáš

8.ročník:

1. miesto: Michal Čech
        2. miesto: Alexander Trajter
        3. miesto: Sahánek Adrián

Avšak aj naši tretiaci nezaváhali a prejavili túžbu súťažiť. Mali to však veľmi ťažké, lebo svoje náročné a prekrásne prednesené texty prezentovali pred oboma deviatackými triedami!!! Deťúrence získali obdiv tých najstarších, ktorí priznali, že by veru mali trému sa takto postaviť pred staršie deti a bez ostychu aj 5 minút recitovať. Majú náš veľký obdiv – milí malí tretiačikovia. V tejto výnimočnej kategórii sme ocenili:

3.ročník:

1. miesto: Avin Ouni
        2. miesto: Michal Režňák
        3. miesto: Rebeka Juračič a Marko Rybár

Špeciálna cena poroty: Sandra Šolcová

Ďakujem veľmi pekne všetkým zúčastneným žiakom za ich obrovské úsilie, snahu a vytrvalosť !

FOTO ►