• Súťaž v PowerPoint prezentáciách

• 09.06.2023 12:58
      • Aj tento školský rok sa nám podarilo zorganizovať medzi deťmi obľúbenú školskú súťaž v PowerPoint prezentáciách. Súťaž je pomerne náročná – deti si vyberú jednu tému, ktorú sa dozvedia na začiatku súťaže, pripravia si prezentáciu v rozsahu 5 až 7minút, spracujú ju za 60 minút a odprezentujú pred spolužiakmi a porotou – v anglickom jazyku.

• Deti preukážu svoju schopnosť skombinovať technické zručnosti, anglický jazyk a tiež prezentačné zručnosti, čo je často náročné aj pre dospelých.

Mali sme dve kategórie po 23 detí.  V prvej súťažili piataci a šiestaci a v druhej siedmaci a ôsmaci. Okrem rodičov a pedagógov v porote boli aj traja deviataci, ktorí vniesli iný pohľad na hodnotenie.

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zapojili do súťaže a gratulujeme oceneným.

Kategória V.-VI. ročník

Prvé miesto        Karolína Kovačičová 6.B

Druhé miesto     Hana Blštáková 6.B

Tretie miesto      Karolína Čambalová 5.A

Cena poroty       Matej Chmela 5.C

Kategória VII.-VIII. ročník

Prvé miesto         Ella Konôpková 8.B

Druhé miesto      Michal Slivovič 7.B

Tretie miesto       Martin Dohnal 7.A

Cena poroty        Michal Čech zo 7.B za prezentačné schopnosti a Samuel Sivák zo 8.B za veľmi peknú a odbornú prezentáciu.

FOTO ►