• Filmový festival v 6. ročníku

• 22.06.2021 10:51
      • 21.6.2021 sa uskutočnil filmový festival v 6. ročníku. Žiaci sa na hodine informatiky učili ako vytvoriť film. Spoločne si pomáhali a natočili zaujímavé filmy. Prebehli triedne kolá a nominovali postupujúce filmy, ktorých bolo 17.

• Porota zložená z vedenia školy - pán riaditeľ a pani zástupkyňa a triednyh učiteľov - pán učiteľ Maťátko 6.B a pani učiteľka Čviriková 6.A vybrali najlepšie filmy.

Rozhodovanie bolo veľmi náročné, pretože všetky filmy boli pekne natočené a tu sú výhercovia:
        KATEGÓRIA - recept:
        1. miesto - Bábovka - Nina Aleksieva a Olena Primietova
        2. miesto - Brokolicová polievka - Natália Kosková
        3. miesto - Lievance - Daniel Dic

KATEGÓRIA - ostatné
        1. miesto - Tréning - Martin Plátenik
        2. miesto - Minilaptop - Jakub Hrúzik
        3. miesto - Skejtovanie - Matej Konc
        - Snooker - Martin Dúžek

Diváci v hľadisku si tiež vybrali svojich favoritov. Najviac hlasov získali:
        1. miesto - Bábovka - Nina Aleksieva a Olena Primietova
        2. miesto - BMW - Dávid Konečný
        3. miesto - Futbalista - Maximilán Dušek

Filmy sa nám veľmi páčili. Šiestaci milo prekvapili a možno sa nám tu zrodila aj budúca filmová hviezda. Výhercom blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník filmového festivalu.

Víťazné filmy