• VIII.A v TeamUp

• 26.06.2019 09:19
      • Dňa 18.6 sa  žiaci VIII.A triedy vybrali na školský výlet do originálneho zábavného parku v štýle pevnosti Boyard  - TeamUp.

• V hernej zóne na hráčov čaká 24 úloh, ktoré plnia v ľubovoľnom poradí. Jednu úlohu môže plniť vždy len jeden tím. Ďalší tím zatiaľ plní inú úlohu. Každá úloha ma časový limit na jej zdolanie. Úlohy netrvajú dlhšie ako 2 až 4 minúty. Treba však rátať s tým, že úlohu vždy nezdoláte na prvý pokus a dôležitá je tímová spolupráca. Počas hry vždy vidíte skóre všetkých tímov a viete tak vyhodnotiť, ako sa darí tímom.

Naši žiaci: Samuel Novák, Daniel Černička, Oliver Przeworski a Jakub Bobula boli prví v danom týždni, ktorí zdolali v časovom limite všetky úlohy. Gratulujeme!

FOTO►