2021/2022
Tereza Csibreiová
Majstrovstvá SR
2. miesto - Street Dance Show formácia
2. miesto - Disco Dance (A) skupina
2. miesto - Disco Dance (A) formácia
Tomáš Žuffa
Majstrovstvá SR v krátkom bazéne
1. miesto - 100m prsia
1. miesto - 200m prsia
1. miesto - 100m polohové preteky
3. miesto - 50m voľný spôsob
3. miesto - 100m voľný spôsob
Majstrovstvá SR v 50m bazéne
1. miesto - 100m prsia
1. miesto - 200m prsia
2. miesto - štafeta 4x100m polohové preteky
3. miesto - śtafeta mix 4x100m polohoé preteky
3. miesto - 50m voľný spôsob
3. miesto - 100m voľný spôsob
Martin Ďurči
Majstrovstvá SR v krátkom bazéne
2. miesto - 200 m prsia
1. miesto - štafeta 4x50m voľný spôsob
1. miesto - štafeta 4x50m polohové preteky
Majstrovstvá SR v 50m bazéne
2. miesto - 400 m polohové preteky
2. miesto - 200 m prsia
3. miesto - 200m polohové preteky
Martin Dohnal
Majstrovstvá SR v 50m bazéne
1. miesto - 100m motýlik
3. miesto - 200m voľný spôsob
Sophia Jaďuďová
Majstrovstvá SR v krátkom bazéne
2. miesto - 50m voľný spôsob
3. miesto - štafeta 4x50m voľný spôsob
3. miesto - štafeta 4x50m polohové preteky
2. miesto - štafeta 4x50m voľný spôsob mix
Majstrovstvá SR v 50m bazéne
3. miesto - štafeta 4x100m voľný spôsob
Viki Moravčíková
1. miesto - Slovenský pohár v halovej športovej lukostreľbe
1. miesto - Majstrovtvá SR v halovej športovej lukostreľbe
Slovenský rekord v terčovej lukostreľbe
2019/2020
Viki Moravčíková
1. miesto - Majstrovtvá SR v terčovej lukostreľbe
1. miesto - Majstrovstvá Bratislavy v terčovej lukostreľbe
2018/2019
Lucia Baďurová, Adéla Příkaská, Paulína Puhová
(tanečná skupina Moving Souls)
-
1. miesto - European Championship (Majstrovstvá Európy) - Best Dance Group, štýl Dance Art, kategória juniori
-
absolútny víťaz juniorskej súťaže zo všetkých tanečných štýlov
Liana Žuffová
plávanie, 100 m motýlik
Matej Kollárik
1. miesto - medzinarodná robotická súťaž,
Praha (1.6. a 2.6.), kategória LineFollower,
66 účastníkov (robotov)
Richard Marko
1. miesto - majstrovstvá SR, hokej, starší žiaci
Damián Mikuš
2. miesto - Majstrovstvá SR, basketbal, mladší žiaci
Lucia Zajacová
1. miesto - 1. kolo Slovenského pohára v karate, kata
2. miesto - 2. kolo Slovenského pohára v karate, kata
2. miesto - 2. kolo Slovenského pohára v karate, kumite
3. miesto - 3. kolo Slovenského pohára v karate, kata
Timon Gunda
3. miesto - Majstrovstvá SR, bedminton, starší žiaci
-
2017/2018
Oliver Przeworski
2. miesto - Majstrovstvá SR v šerme 2018, družstvá
Daniel Černička
2. miesto - Majstrovrvá SR vo vodnom póle
kategória mladší žiaci
Jakub Bobula
2. miesto - Majstrovstvá SR v kanoistike
kategória žiaci C2
Samuel Novák
3. miesto - Majstrovstvá SR v cyklistike 2017
Adam Obert
reprezentant SR - futbal U-16
2016/2017
Jakub Bobula
1. miesto - Majstrovstvá SR v kanoistike
kategória: žiaci C2, šprint, zjazd
1. miesto - Slovenský pohár v kanoistike
kategória: žiaci C2
Samuel Novák
3. miesto - Majstrovstvá SR v cyklistike 2016
kategória: žiaci
Adam Obert
2. miesto - MS liga žiakov U-15 (ČR) - Zbrojovka Brno, futbal
Ela Ungerová
1. miesto - Majstrovstvá Európy 2016
kategória: Discodance, skupinové tance
Tamara Špilárová
1. miesto - Majstrovstvá ČR a SR 2016
kategória: moderné tance
Žofia Hrehová
3. miesto - Majstrovstvá sveta v karate 2017
kategória: skupinová KATA
Michal Dubek
1. miesto - Majstrovstvá SR v hokejbale
kategória: U 13